ارتباط با مشاوران

قیمت عمده خیارشور ویژه شیشه ای

خیارشور شیشه ای ویژه به قیمت عمده

خیارشور شیشه ای ویژه از مرغوب ترین سایزهای خیارشور در کشور هستند بیشتر کارخانه های تولیدی در کشور در سبد تولیدی خود دارند. این سایت آمادگی تامین نیاز شرکت های پخش مواد غذایی و مصرف عمده شرکت های بسته بندی را فراهم کرده است.

 

 

متاسفانه در کشور هیچ استاندارد و یا اهرم نظارتی بر کیفیت خیارشور عرضه شده در این بسته بندی وجود ندارد و تولید کنندگان هریک به صورت سلیقه ای نسبت به سورت و بسته بندی خیارشور ها شیشه ای اقدام می کنند.جالب است که کمی درباره سرکه در افق کوروش بیشتر بخوانیم.

ملاک سورت خیارشور شیشه ای چیست؟

 

در واحدهای تولید کشور خیار سبز پس از وارد شدن به کارخانه به دلیل تنوع سایز و انداره خیار پس از گل گیری طی چند مرحله سورت می شود.
کلیه دستگاه های مورد استفاده برای سورت در کارخانه های تولید خیارشور برحسب قطر خیارسبز آن ها را جدا سازی می کنند.  خیارشور های تحویلی به کارخانه به دو دسته درشت و ریز تقسیم می شوند که باز طی مراحلی جداگانه سورت ثانویه روی آن ها صورت می گیرد که به شرح زیر است:

 • خیارشور های درشت که خروجی آن ها خیارشور سایز نول و ممتاز را تشکیل می دهد که خیارشورهایی کاملا درشت بود و مناسب برای مصارف رستورانی، تولید ترشی و واحد های تولید سالاد اولویه است.در این میان نگاهی هم به سرکه سه لیتری نیز بی اندازیم.
 • خیارشور های ریز که درازای آن ها تقریبا کمتر از ده سانتی متر بوده و سایز های ویژه و سوپر ویژه را تشکیل میدهد.

خیارسبز مناسب برای بسته بندی در شیشه های ۷۰۰ گرمی از گروه دوم تهیه می شود که توسط  دستگاهی از غلطک ها پشت سرهم تشکیل شده انجام می شود.
در این مرحله خیار سبز پس از خالی شدن در روی دستگاه به واسطه تفاوت فاصله غلطک ها بر حسب قطر خیارسبز به چهار دسته تقسیم می شود که عبارتند از:

 1. خیارشور درجه یک شیشه ای: قطر کمتر ۲۰ میلی متر
 2. خیارشور ممتار شیشه ای: قطر کمتر از ۱۵ میلی متر
 3. خیارشور ویژه شیشه ای:قطر کمتر از ۱۲ میلی متر
 4. خیارشور سوپر ویژه شیشه ای: قطر کمتر از ۱۰ میلی متر

البته لازم به ذکر است که دو سایز آخر خیارشور شیشه ای در بسیاری از واحد های تولید در قالب یک سایز که همان سایز ویژه می باشد تولید و در بازار عرضه می شود.

عوامل موثر تفاوت کیفیت در انواع خیارشور شیشه ای

 

 • سایز خیارسبز استفاده شده

این عامل مهم ترین عامل در تفاوت کیفیتی خیارشور های شیشه ای عرضه شده در بازار است .
خریداران عمده خیارشور بیش از هر مهم باید به این نکته توجه داشته باشند چرا که برخی از فروشندگان سایزهای درشت را به جای سایز ریزتر به خریداران عرضه می کنند

 • کیفیت خیارشور بسته بندی شده در داخل شیشه
 1. عدم استفاده از خیارسبز شکسته
 2. وجود نداشتن گل خیارسبز که بسیار حذب مشتری تاثیر کذار است
 3. استفاده از ارقام باکیفیت خیار سبز که بر ماندگاری خیارشور تاثیر کذار است
 • وزن آب کش خیارشور های شیشه ای

این عامل یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت خیارشور است. با کم کردن وزن ابکش خیارشور مورد استفاده قیمت تمام شده محصول را کاهش می دهند.

برای تشخیص اینکه آیا وزن آبکش خیارشور شیشه ای رعایت شده می توان به این نکته توجه کرد که در صورت کاهش خیارسبز در بسته بندی شیشه ای، خیارشور های موجود در شیشه در محلول به راحتی غوطه ور خواهند بود.

این سایت جهت تامین نیاز انواع مصرف کنندگان خیارشور شیشه ای نسبت به فروش خیارشور به صورت لخت و بسته بندی شده اقدام نموده است که شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش شرکت تماس حاصل نمایید.

آیا این نوشته برایتان مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید