ارتباط با مشاوران

قیمت خیارشور دبه ای در کیفیت های مختلف

قیمت خیارشور دبه ای و سیر ترشی فله ای در کیفیت های مختلف ویژه، نول، ممتاز و درجه یک را با ارتباط با کارشناسان مجموعه دادنام میتوانید استعلام کنید. لیست قیمت خرید خیارشور دبه ای درجه یک با قیمت بسیار مناسب که خرید آن از راه فروش اینترنتی می باشد را از طریق مشاورین فروش شرکت بخواهید.

یمت خرید خیارشور دبه ای

قیمت خیارشور دبه ای

قیمت خیارشور دبه ای بر اساس پارامترهای متنوع تعیین می گردد که هر ساله بر نرخ این قیمت با افزایش قیمت مواد اولیه و عوامل تاثیر گذار دیگر افزوده می شود.

قیمت روز خیارشور دبه ای و انواع دیگر را از طریق مشاورین فروش دریافت نمایید.

قیمت خیارشور دبه ای به دلایل متفاوت در کل از قیمت تمام شده خیارشورهای شیشه ای پایینتر و مقرون به صرفه تر می باشد. البته ناگفته نماند که قیمت خیارشور ارتباط مستقیم با نرخ خیار دارد.

ویژگی خیارشور دبه ای

ویژگی خیارشور دبه ای و زیتون خام امروزعالی و درجه یک شامل چند مورد می شود که تمامی آنها بصورت یکجا باعث می شود که محصول خوب تعریف گردد.

تقریبا همگی می دانیم که خیارشور خوب چه مواردی را دارا می باشد. اما ما قصد داریم که حرفه ای تر به این قضیه نگاه کرده تا با دیدی تخصصی تر به خیارشور دبه ای مرغوب نگاه کنیم.

محیط تولید مواد خوراکی از جمله مواردی است که در اولویت است زیرا بهداشت محصول ارتباط مستقیمی با سلامتی افراد دارد ، بنابراین می بایست خیارشور در محیطی بهداشتی و متناسب با پروتکلهای وزارت بهداشت تهیه و نگهداری گردد.

نمایندگی خیارشور در تهران

پارامترهای تعیین کننده نرخ خیارشور دبه ای

همه ساله بر اساس نرخ مواد اولیه قیمت کل محصول نهایی تعیین می گردد در سال جاری قیمت خیارشور با افزایش چند برابری روبرو شده زیرا قیمت خیار افزایش یافت البته کمبود مقدار کاشت خیار باعث گردیده میزان تقاضا بیش از توان کشاورزان باشد و از این رو مقدار آن کمتر از نیاز بازار شد بنابراین نرخ خیارشور نیز افزایش چشمگیری داشت.

تاریخ انقضای خیارشور دبه ای

نگهداری از خیارشور باعث افزایش عمر این محصول شویم که یکی ازاین راه حلها مانع شدن از ورود هوا به داخل ظرف محل نگهداری خیارشور است.

دمای محیط و ویژگی های محیطی همگی از عوامل نگهداری خیارشور برای افزایش طول عمر محصول می باشد. خیارشور اگر در جای مناسب نگهداری گردد حدودا یکسال دوام می آورد و قابل مصرف می باشد.

قیمت خیارشور دبه ای

موارد استفاده از خیارشور دبه ای

خیارشورها در بسته بندی های مختلفی تهیه می شوند که هر کدام از این بسته بندی ها مزایای خاص خود را دارند و مشتریان بر اساس نیازشان خرید خود را ثبت می نمایند.

خیارشورها در بسته بندی های شیشه ای، وکیوم، پلاستیکی،حلبی، پت، دبه ای موجود می باشند که هرکدام از این موارد بازار هدف خود را دارند اما روی سخن ما بیشتر با مشتریان خیارشور دبه ای است.

افرادی که خیارشور را در حجم بسیار بالایی خریداری می کنند بهتر است از خیارشور دبه ای استفاده نمایند، گروهی که مصرف بالای خیارشور دارند بهتر است از خیارشور دبه ای استفاده کنند، قیمت این محصول در مقایسه با دیگر خیارشورها مقرون بصرفه تر است.

اغلب فست فودها و رستورانها و مراکزی از این قبیل نیاز بیشتری به خیارشورهای دبه ای دارند زیرا هم از لحاظ حجم بیشتر و هم از لحاظ قیمت برای این گروه خریداران بهتر می باشد.

قیمت خیارشور دبه ای

بهترین خیارشور دبه ای کدام است؟

خیارشور دبه ای دارای اولویتهایی است که دبه های خیارشور را دسته بندی می کنند این اولویت شامل چندین مورد است که به اختصار آنها را نام برده و بعد به توضیح آن می پردازیم.

 • کیفیت خیارشور بکار رفته در آن بسیار مهم است.
 • کیفیت دبه های مورد استفاده
 • کیفیت سرکه بکار رفته شده
 • کیفیت انواع موارد دیگری که در خیارشور اضافه می شود.
 • شکل ظاهری بسته بندی بدون هیچگونه زدگی، عیب و نقص.
 • رنگ خیارشور ، بو و طعم آن باید خوب باشد مثلا برای رنگ سبز زیتونی و یا سبز مایل به زرد.
 • طعم خیارشور باید طبیعی باشد و بوی کپک یا کهنگی و یا نامطبوع ندهد.
قیمت خیارشور دبه ای

قیمت خیارشور ممتاز دبه ای

قیمت خیارشور ممتاز دبه ای بر اساس خیار مورد استفاده برای تهیه خیارشور ممتاز می باشد، نوع و کیفیت خیار باعث تعیین مدل خیارشور می گردد.

خیارشور مورد استفاده برای تهیه خیارشور ممتاز دارای ویژگی های زیر است: این خیارشور در سایزهای مختلفی است که بنا به نیاز مشتری تهیه می گردد و به گونه ای است که مورد تایید مشتریان با سلیقه های مختلف قرار می گیرد.

قیمت خیارشور دبه ای ممتاز بر اساس عوامل متعددی تعیین می گردد که خریداران می توانند با برقراری ارتباط با مشاورین فروش قیمت نهایی این محصول را دریافت نمایند.

قیمت خیارشور دبه ای در کیفیت های مختلف

ویژگی خیارشورهای دبه ای همدان،بروجرد وسامن

خیارشور دبه ای محصولی پرطرفدار برای مشاغلی است که نیاز به خیارشور در آنها زیاد است مانند رستورانها و فست فودها و مواردی از این دست.

تهیه خیارشور با کیفیت و درجه یک ارتباط مستقیمی با طعم، بو و مزه خیار دارد که عامل تعیین کننده در تهیه خیارشور می باشد.

انتخاب خیار برای تهیه خیارشور بسیار مهم است بنابراین تامین کنندگان خیارشور سعی دارند تا با انتخاب خیار عالی، تازه و درجه یک کیفیت محصول خود را بالا ببرند.

شهرهای سامن و بروجرد که در استانهای همدان و لرستان واقع اند دارای خاک حاصلخیز و آب وهوای مناسب برای کشت خیار می باشند که دارای خیاری بسیار خوش طعم و مزه می باشند که محصولی عالی برای تهیه خیارشور می باشند.

خیارشور تولیدی در این شهرها بسیار خوش طعم و مزه می باشد و طرفداران بسیاری را دارد که همین امر باعث گردیده تا متقاضی بسیار زیادی را از جای جای کشور داشته باشد.

قیمت خیارشور دبه ای

نحوه نگهداری از خیارشور دبه ای

نحوه نگهداری از خیارشور دبه ای برای گرفتن نتیجه نهایی بسیار مهم است و می بایست نکاتی را رعایت نماییم تا خیارشورها در محیطی عالی رسیده و آماده خوردن شوند. گاهی اوقات تمامی مراحل به خوبی انجام می گردد اما چون نگهداری خوبی از محصول به عمل نمی آید نتیجه نهایی خوب نمی شود.

پس ضروری است که مراحل نگهداری تخصصی را از دبه های خیارشور برشماریم:

 • نور از جمله موارد مخربی برای دبه های خیارشور محسوب می شود.
 • دبه های کاملا بهداشتی تهیه شده از مواد درجه یک
 • محیط نگهداری بسیار بهداشتی عاری از هرگونه میکروب و آلودگی
 • درب دبه ها بسیار محکم و مانع از نفوذ هوا به داخل دبه ها شویم.
 • دمای محیطی که خیارشور در آن نگهداری می گردد.

خرید اینترنتی خیارشور دبه ای

برای دریافت آنلاین و لحظه به لحظه قیمت خیارشور دبه ای و انواع دیگر آن می توان با برقراری ارتباط با مشاورهای مجموعه از اطلاعات مفیدی در مورد این محصول کسب نمایید و انواع آن را بررسی نمایید و پس از ارزیابی لازم خرید خود را نهایی و ثبت نمایید.

خرید اینترنتی خیارشور یکی از بهترین روشها مخصوصا در دوران بیماری ویروسی کرونا می باشد زیرا فقط با داشتن یک تلفن همراه می توانید با اکثر شرکتهای تولید کننده تماس برقرار نمایید و قیمت دریافت کنید.

ثبت و خرید محصولات از این طریق بسیار آسان است و نیازی به حضور فیزیکی و اتلاف وقت نمی باشد و به راحتی بدون هیچگونه نگرانی می توانید محصولا خود را تهیه نمایید و درب منزل تحویل بگیرید.

شرکتهای اینترنتی از این رو در تلاشند تا با ایجاد زمینه ای این امکان را برای مشتریان خود فراهم آورند تا به راحتی ثبت سفارش و پس از آن پیگیری لازم را برای دریافت محصول خود نمایند.

آیا این نوشته برایتان مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید