ارتباط با مشاوران

صادرات ترشی زیتون به کشور عراق

صادرات ترشی زیتون درجه یک به کشور عراق

صادرات ترشی زیتون به کشور عراق ، این ترشی به دلیل اینکه در کنار غذاهای لذیذ عراقی طعم و رنگ ویژه ای به سفره می دهد و نیز به دلیل خواص دارویی زیتون، بسیار مورد علاقه مردم قرار گرفته است. از طرفی صادرات ترشی زیتون درجه یک به عراق برای اقتصاد کشور صادر کننده بسیار مفید واقع شده است. ترشی زیتون درجه یک یکی از محصولات پر طرفدار در بین مردم عراق است. صادرات این محصول در اشتغال زایی و کاهش نیروی بیکار در کشور تاثیرگذار بوده و به اقتصاد خانواده ها رونق بخشیده است.

آشنایی با خواص ترشی زیتون درجه یک

صادرات ترشی زیتون به کشور عراق

صادرات ترشی زیتون به کشور عراق

این ترشی تقویت کننده سلامت قلب است زیرا زیتون حاوی اسیدهای چرب تک غیر اشباع می باشد که از بروز سکته قلبی جلوگیری می کند. علاوه بر این وجود سرکه در این محصول در کاهش فشار خون بسیار تاثیرگذار است. وجود مواد ضد التهابی و آنتی اکسیدان نیز یکی دیگر از خواص این محصول هست که ابتلا به سرطان را کاهش می دهد. ترشی ها اساسا از چاشنی های بسیار خوشمزه و پرطرفدار است در بین انواع ترشیجات، ترشی زیتون از محبوبیت خاصی برخوردار می باشد به دلیل اینکه علاوه بر طعم و مزه آن دارای خواص درمانی و دارویی نیز می باشد. از دیگر فواید ترشی زیتون کاهش و عدم ابتلا به پوکی استخوان است. ترکیب هیدروکسی تیروزول و اولئوروپین باعث افزایش رسوب کلسیم و رشد استخوان ها شده که از پوکی استخوان جلوگیری می کند. ترکیبات مختلف در زیتون نه تنها به عنوان ترکیبات آنتی اکسیدانی عمل می کند بلکه دارای خاصیت ضد التهابی نیز هست. و در کاهش التهاب بسیار مفید است. ترشی زیتون در کاهش درد مفاصل، استخوان ها تاندون ها وماهیچه ها و دیگر اندام آسیب دیده تاثیرگذار و مفید است.

عرضه کنندگان ترشی زیتون درجه یک در بازار

صادرات ترشی زیتون به کشور عراق

صادرات ترشی زیتون به کشور عراق

ترشی زیتون فله ای برای کسانی که علاقه بیشتری به این محصول دارند و از طرفی میخواهند از لحاظ قیمت، نیز برایشان به صرفه باشد، می توانند از ترشی زیتون فله ای خریداری و استفاده کنند. نوع دیگر عرضه آن به صورت ترشی زیتون صادراتی است. ترشی زیتون صادراتی بیشتر برای صادرات استفاده می شود زیرا از بسته بندی های بهتر و با کیفیت بیشتری به صورت شیشه ای و وکیوم شده برخوردار است که این نوع بسته بندی در کیفیت سلامت محصول بسیار قابل توجه است و نیز در این نوع ترشی از زیتون با کیفیت بالاتری استفاده شده است.

آیا این نوشته برایتان مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید