ارتباط با مشاوران

خرید مستقیم رب گوجه فرنگی ارگانیک

خرید مستقیم رب گوجه فرنگی ارگانیک

خرید مستقیم رب گوجه فرنگی ارگانیک ، رب گوجه ارگانیک را معمولا صادر می کنند چون از کیفیت بالایی برخوردار است و موجب ارز آوری برای کشورمان می شود. شرکت های مختلفی عرضه مستقیم رب گوجه فرنگی ارگانیک را بر عهده دارند که برندهای شناخته شده جهانی هستند. کسانی که به طور مستقیم خرید می کنند از نظر قیمت به نفعشان تمام می شود چون پای دلال از این میان برداشته شده و قیمت پایین تر به دستشان می رسد.

 

مزایا نگهداری رب گوجه در فریزر

توزیع رب گوجه فرنگی قرمز

گرما و ورود هوا به داخل رب دو عامل مهم خرابی رب هاست. یکی از مزیت های نگهداری در فریزر ماندگاری طولانی مدت رب می باشد. همون درجه سرمای فریز موجب می شود تا قارچ هایی که کپک زایی می کنند نتوانند رشد کنند.

خیلی ها برای اینکه رب خراب نشود (مخصوصا رب گوجه فرنگی سنتی چون هیچ مواد افزودنی ندارند و زودتر کپک می زند) آن را به صورت لایه لایه داخل نایلون ریخته و داخل فریزر می گذارند و هر وقت هم نیاز داشتند یک ساعت قبل آن را در آورده و مورد مصرف قرار می دهند. این کار باعث می شود تا رب یخ زده و از گرما در امان بماند.

نکته جالب توجه فریز کردن در اینجاست که خیلی ها فکر می کنند رب در فریزر یخ می زند، در صورتی که اینطور نیست و شما حتی می توانید رب هایی که برای دم دست هم نیاز دارید داخل فریزر گذاشته و موقع مصرف به راحتی در آورده و از آن استفاده کنید.

 

بررسی قیمت انواع رب گوجه فرنگی ارگانیک

صادرات رب گوجه فرنگی عمده

صادرات رب گوجه فرنگی عمده

وقتی قیمت گوجه فرنگی رو به افزایش بگذارد رب هم قیمت صعودی پیدا می کند چون مواد اصلی تشکیل دهنده رب همان گوجه است. قابل ذکر است که برای تهیه هر کیلو از رب ۶ کیلوگرم گوجه فرنگی استفاده می کنند.

رب گوجه فرنگی طبیعی یا همان ارگانیک از نظر قیمت گران تر از رب های معمولی است ولی خوب قیمت رب بر اساس وزن ان تعیین می گردد. امروزه قیمت ها روز به روز فرق دارد و با تورم بالا و پایین می شود.

رب هایی که برند معروفی دارند و شناخته تر هستند نیز قیمت بالاتری نسبت به رب های دیگر دارند. امروزه به خاطر ارز آوری رب ها را به کشورهایی چون عراق صادر می کنند. بعضی افراد قیمت برایشان بسیار مهم است و دوست دارند رب با کیفیت و ارزان تهیه نمایند.

قابل توجه کسانی که محصول قیمت پایین را خواستارند رب گوجه ای تهیه نمایند که بریکس آن بین ۱۶ تا ۲۰ است و این نوع از رب رقیق شده است و قیمتش پایین تر می باشد و اگر کیفیت برایشان مهم باشد باید رب گوجه غلیظ تهیه کنند که بریکسش بین ۲۵ تا ۲۷ است.

آیا این نوشته برایتان مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید