ارتباط با مشاوران

خرید خیارشور عمده حلب پاستوریزه ویژه

آیا در فروش خیارشور حلب تولیدی خود مشکل دارید؟ آیا به دنبال مشتریانی مطمئن جهت رفع نگرانی خود در حوزه فروش هستید و میخواهید مشتریانی داشته باشید که هرینه های صرف شده بری تولید خیارشور حلب سرکه ای پاستوره را به شما برگردانند.جالب است که کمی درباره سرکه در افق کوروش بیشتر بخوانیم.

 

 

خرید خیارشور عمده حلب

امروز بازار داخل کشور به جهت عدم تامین نقدینگی متاسفانه اوضاع جالبی ندارد. دلایل این مسئله را میتوان از جنبه های مختلف مورد توجه قرار داد.

  • عدم توجه به بازار خارج از کشور و تولید محصول صرفا بر اساس سلیقه مشتریان داخلی: یکی از موارد مهم در بحث صنایع غذایی صادرات محور نبودن محصولات تولید شده در بازار داخل است. یکی از موارد بسیار مهم در رقابت و جایگاه گرفتن در بازار صادرات سایر کشور رسیدن به فهم درست از سلیقه مشتریان خارجی و الزامات مربوط به تولید محصول جهت مصرف مشتری خارجی است که متاسفانه به جرات میتوان گفت ۹۰ درصد تولید کنندگان داخلی به هیج عنوان آگاهی نسبت به طبع سلیقه مشتریان خارجی ندارند.
  • عدم وجود نقدینگی در بازار فعلی که به دلیل تعدد تولید کنندگان در این حوزه مشتریان عمدتا شرایط خود را بر تولید کنندگان تحمیل میکنند.
  • عدم تعادل در بازار عرضه و تقاضا که عمدتا تولید کنندگان علاوه بر رقابت با سایر کارخانه ها و واحدهای تولیدی میبایست با تولیدات خانگی نیز رقابت کنن.

خرید خیارشور عمده حلب

اما راحل این مشکل چیست.

۱- ارتباط تولید کننده گان با تجار و بازرگانان و تلاش در جهت رسیدن به درک درست از سلیقه بازار های هدف

۲-عرضه قیمت رقابتی و با کیفیت مناسب با کاهش هزینه های تولید

۳- همکاری و تعامل تولیدکننده ها با یکدیگر در جهت استفاده از قابلیت های ظرفیت های سایر تولید کننده ها

۴- اخذ تضمین های معتبر و گرفت اطلاعات کامل از مشتریان خوددر این میان نگاهی هم به سرکه سه لیتری نیز بی اندازیم.

ولی در مجموع میتوان گفت راه حل مناسب و منطقی برای قرار گرفت در مسیر رشد پایدار توجه و تحقیق در حوزه باریابی با رویکرد صارات محور است.

خرید خیارشور عمده

آیا میدانید دلیل ارزان بودن۱۰ هزار تومانی نمونه های حلب مختلف از یک سایز خیارشور چیست.؟چرا خیارشور حلبی پاستوریزه با نمونه تخمیری تفاوت قیمت دارند.؟

امروزه خیاشور حلب به روشهای مختلف تولید و با قیمت های مختلف وارد بازار میشوند که به دو دسته خیارشور پاستوریزه و تخمیری تقسیم میشوند.

دسته اول خیارشور های حلب تخمیری پاستوریزه: این نوع از خیارشور میبایست در هنگام فصل برداشت خیارشور مستقما پس از شستشو، سورت بندی و ضد عفونی وارد دست گاه صورت میشود.که نمونه استاندارد خیارشور حلب نیز هم همین است با قیمت های بالاتر در بازار عرضه میشود.

نمونه دوم حلب های تخمیر هستند. در این نمونه، خیارشور های اماده شدههمراه با طعم دهی وارد حلب شده و گاهی بدون هیچ کار خاصی داخل حلب ربخته میشود.در واقع شرکت های و عمده فروشی باید هشیار باشند که به جای استفاده از نمونه حلب از خیارشورهای دبه ای با قیمت مناسب تر نیز استفاده کنند. در نونه های حلب تخمیری که تولید کننده تجربه کافی در تولید این نمونه حلب نداسته باشد نمونه های تولید شده کیفیت مورد انتظار در نمونه پاستوریزه نداشته  وهمین عامل باعث تفارت قیمت ده هزار تومانی حلب تخمیره و پاستوریزه می باشد.

خرید خیارشور عمده حلب پاستوریزه ویژه
 

آیا این نوشته برایتان مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید