ارتباط با مشاوران

خرید خیارشور ارزان شیشه ای

خرید خیارشور شیشه ای از کارخانه

خرید خیارشور شیشه ای در حجم عمده با تنوع سایز و بسته بندی به صورت مستقیم از کارخانه تولید خیارشور در همدان و تهران فراهم شده است. شما می توانید بدون واسطه سفارش عمده خود در کمترین زمان ممکن خرید کنید. همچنین شما همزمان می توانید انواع ترشیجات شیشه ای را به همراه سفارش خود تهیه نمایید.

 

 

در خرید خیارشور شیشه ای به چه نکاتی باید توجه کرد؟

خرید خیارشور ارزان شیشه ای

  • تطابق وزن آب کش درج شده بر روی لیبل خیارشور با مقدار واقعی

عمده خیارشور های تولید شده در ایران به صورت ۶۸۰ گرمی عرضه می شود که وزن آبکش آن ۳۹۰ گرم با تلرانس ۱۰ گرم می باشد. هر چه خیارشور های داخل شیشه در آب شناور باشند نشان دهند وزن پایین خیارشور آب کش است.جالب است که کمی درباره سرکه انگبین دکتر خیراندیش بیشتر بخوانیم.

  • تطبیق سایز خیارشور با سایز واقعی

در واقع این عامل مهم ترین فاکتور در تفاوت کیفیت و سایز خیارشور است. در بسیاری از موارد مشاهده شده که تولید کننده با استفاده از سایز های درشت خیارشور و عرضه آن به نام سایز های ریز تر از محصولات خود را با قیمت نازل تر عرضه می نمایند.

  • رنگ و طعم خیارشور

طعم خیارشور شیشه ای با اینکه به روش تولید وابسته است ولی به علت ماندگاری بالای خیارشور های شیشه ای نباید اثری از کندیدگی، نرم شدگی در آن احساس شود. سفید شدن رنگ خیارشور یا روشن تر شدن رنگ خیارشور باعث کاهش از نشانه یک محصول بی کیفیت است.

رنک سبز مایل به تیره بهترین حالت رنگ خیارشور است

بسته بندی خیارشور های شیشه ای

خرید خیارشور ارزان شیشه ای

شرکت تولیدی خیارشور ، خیارشور شیشه ای را معمولا در پک های ۱۲ تایی به دست مشتریان خود می رساند. شیشه خیارشور پس از قرار گرفتن در روی کفه شرینگ  توسط دستگاه شرینگ شده و به بازار مصرف عرضه می شود.

سایز بندی خیارشور دبه ای صادراتی

خرید خیارشور ارزان شیشه ای

این چهار سایز از خیار شور دبه ای در کارخانه دادنام تولید می شود و می توانید بسته به سلیقه و مصرف خود آن را خریداری کنید.

البته خیارشور درجه ۲ نیر توسط برخی از کارگاه ها در شیراز تولید می شود.در این میان نگاهی هم به سرکه ۳ لیتری قزوین هم بی اندازیم.

برای خریداری خیارشور صادراتی با قیمت مناسب با شرکت دادنام در ارتباط باشید و در کمترین زمان سفارش خود را تحویل بگیرید.

آیا این نوشته برایتان مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید