ارتباط با مشاوران

تولید برگ مو شور مرغوب + خرید و فروش

تولید برگ مو شور از آنجایی که برگ مو شور یکی از محصولات مناسب برای صادرات به شمار می‌رود، در این نوشته قصد داریم به موضوع صادرات برگ مو شور از ایران، آمار صادرات برگ مو شور و ممنوعیت‌ صادرات برگ مو بپردازیم، در ادامه نیز این موضوع را بررسی می‌کنیم که بهترین برگ مو شور برای صادرات باید چه ویژگی‌ هایی داشته باشد. ایران به دلیل وضعیت آب و هوایی بسیار خوب و همچنین چهار فصل بودن آن، برای تولید برگ انگور  و برگ مو شور بسیار مناسب است و کارخانه‌ های بسیاری در کشور با برند های مختلفی همچون برند، دادنام در زمینه تولید برگ مو شور فعالیت می‌کنند.

بهترین برگ مو شور برای صادرات

بهترین برگ مو شور چاشنی برای هر گروه از خریداران متفاوت است؛ مثلا برای برخی خریداران کیفیت برگ مو شور مهم است و برای برخی دیگر قیمت ارزان اهمیت دارد.

برای خریدارانی که به دنبال قیمت ارزان هستند، بهترین برگ مو شور صادراتی، برگ مو شور با برگ کشمش است که به آن برگ مو کشمش هم می‌گویند. به افرادی که کیفیت برگ مو شور برای آن‌ ها مهم است، برگ مو شور با برگ کشمش پیشنهاد می‌شود. به برگ مو با برگ انگو هم نیز وجود دارد. برای درک بهتر این موضوع، ابتدا باید ببینیم کیفیت برگ مو شور به چه صورت است.

تولید برگ مو شور مرغوب + خرید و فروش

کیفیت برگ مو شور صادراتی

نوع برگ استفاده شده در برگ مو کیفیت برگ مو شور را نشان می دهد. بنابراین هر قدر کیفیت برگ ها بالاتر باشد، کیفیت آن بیشتر و طعم آن نیز بهتر است. طبیعی است که با بالا رفتن کیفیت برگ مو شور، قیمت آن هم بیشتر می‌شود. برای تولید برگ مو شور به صورت عمده و جهت ثبت سفارش با شماره های درج شده نیز تماس بگیرید، معمولا برگ مو شور را در بسته بندی های شیشه ای برای صادرات تولید می کنند و و این محصول بیشتر در خانه ها مورد استفاده قرار می گیرد.

وضعیت صادرات برگ مو شور

تولید روزانه برگ مو شور در ایران بین ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ کیلوگرم است و چنین حجم بالایی از تولید هم می‌تواند فروش داخلی را پوشش بدهد و هم فرصت خوبی برای صادرات فراهم کند. میزان داد و ستد جهانی صادرات برگ مو شور چهار میلیارد دلار است و سهم ایران از این بازار چهار میلیارد دلاری تنها به دو میلیون دلار می‌رسد. برگ مو شور ایران بیشتر به کشورهای عراق، ترکمنستان و امارات صادر می‌شود، در حالی که با ظرفیت بالای ایران در تولید این محصول، امکان گسترش بازارهای هدف و افزایش صادرات برگ مو شور وجود دارد.

تولید برگ مو شور مرغوب + خرید و فروش

آیا صادرات برگ مو ممنوع است؟

ممکن است صادرات هر محصولی در بازه‌ای از سال ممنوع شود، اما ممنوعیت‌های صادراتی دائمی نیستند. اما اینکه چند ماه پیش صادرات برگ مو شور ممنوع شد، اما در حال حاضر صادرات برگ مو شور آزاد است و محدودیتی برای آن وجود ندارد. بنابراین کارخانه‌ دارها، تولیدکننده‌ ها و افراد علاقه‌ مند به فعالیت در حوزه برگ مو شور می‌توانند با برندسازی و تبلیغات گسترده و حرفه‌ ای وارد بازار شوند و به‌راحتی در زمینه صادرات برگ مو شور فعالیت کنند. محصولات تولید شده در ایران به دلیل داشتن کیفیت بالا در بین سایر برند ها، همواره خواستار صادرات از سوی دیگر کشورها بوده است. صادرات محصولات غیر نفتی از جمله زعفران، پسته و محصولات صنعتی و خانگی به کشور ارمنستان و سایر کشورها در سال جاری از رونق خوبی برخوردار بوده است.

تولید برگ مو شور مرغوب + خرید و فروش

صادرات برگ مو شور به عراق چگونه اتفاق می افتد؟

کشور عراق به سبب قرار گرفتن در میان سه قاره آفریقا، اروپا و آسیا و نیز همسایگی با کشور بزرگی همچون ایران از موقعیت استراتژیک خاصی برخوردار می‌باشد که از ابعاد مختلف به خصوص صادرات اهمیت بالایی دارد. با توجه به اوضاع کنونی این کشور، فرصت مناسبی برای صادرات برگ مو به عراق می‌باشد. در ایران شرکت ها و تولیدی های زیادی وجود دارند که در زمینه تولید برگ مو شور فعالیت می کنند و محصولاتشان را به بازار داخلی و خارجی عرضه می کنند که گاها بعضی از برندهای ایرانی جزو محصولات پرفروش بازار است. دلیل این امر کیفیت و قیمت مناسب می باشد که مشتریان خوبی را به سمت خود می کشاند. با توجه به این قضیه صادرات برگ مو شور به عراق و سایر کشورهای همسایه، می تواند زمینه ساز اشتغال زایی در کشورمان باشد با توجه به این که تجار عراقی اغلب تمایل دارند محصولات وارداتی خود را بدون واسطه و با کمک بازاریابی و مستقیماً از خود کارخانه تهیه کنند. بهتر است این قضیه را مهم شمرده و هنگام تجارت با تجار این کشور حتما به آن دقت شود تا بازار صادرات برگ مو را از دست ندهیم. برگ مو ایرانی از قیمت نسبتاً خوب و کیفیت بالایی در میان سایر برندها برخوردار است. در صورت مدیریت صحیح برای صادرات برگ مو به عراق و تأمین بازار نیاز صادرکنندگان توسط دولت، صادرات و فروش این محصول ایرانی می‌تواند برای تولیدکنندگان پر سود بوده و ارزآوری خوبی برای کشور داشته باشد.

تولید برگ مو شور مرغوب + خرید و فروش

برگ مو شور از مهم ترین کالای صادراتی ایران به عراق؟ از مهم ترین کالای صادراتی ایران به کشور عراق می توان به محصولات غذایی مخصوصا به برگ مو اشاره کرد. صادرات برگ مو به عراق در سال های اخیر به دلیل ناامنی هایی که در این کشور اتفاق افتاده بیشتر شده است. به دلیل کیفیت بالای برگ مو ایرانی تجار زیادی در عراق علاقه مند به واردات این محصول از کشورمان هستند. کشورمان علی رغم پیشرفت‌های فراوانی که در تولید برگ مو شور در سال های اخیر داشته به دلیل عدم معرفی مناسب این محصولات در بازارهای مدنظر مخصوصا عراق نتوانسته است جایگاه مناسبی برای صادرات برگ مو پیدا کند. بازاریابی مهم ترین قدم در صادرات برگ مو شور به عراق می‌باشد، شناخت بازار این کشور و راه‌های نفوذ به آن، شناخت رقبا در بازار عراق و معرفی محصول از مهم ترین بخش هایی است که می تواند به صادرات این محصول به کشور عراق کمک کند.

آیا این نوشته برایتان مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید